Seminár o duševnom zdraví

Prečo by firmy malo zaujímať, ako sa cítia ich zamestnanci? Akými nástrojmi a benefitmi môžu podporiť kreativitu, koncentráciu a eliminovať pracovný stres? A aký vplyv na psychiku zamestnancov má prostredie, v ktorom pracujú? Na Seminári o duševnom zdraví na pracovisku na vás čakajú rady od skúsených psychológov, príklady najlepšej praxe z domova aj výsledky exkluzívneho prieskumu realizovaného v spolupráci so spoločnosťou Profesia. Tešíme sa na vás v neformálnom prostredí jogového štúdia Prakriti v bratislavskej Petržalke.

KEDY: 09.00 – 12.30 h, 10. október 2018
KDE:  Prakriti Yoga Shala, Údernícka 11, Bratislava – Petržalka

Podujatie je určené výhradne členom združenia Business Leaders Forum a signatárom Charty diverzity Slovensko.

Seminár o duševnom zdraví na pracovisku otvorí psychologička Zuzana Lazišťanová, ktorá poskytne úvod do toho, ako sa cítia zamestnanci na pracovisku a ako to vedia zamestnávatelia ovplyvniť. Nasledovať ju bude Michal Matloň z HB Reavis, ktorý doplní, že zavážiť môže aj samotná podoba kancelárie, v ktorej ľudia trávia väčšinu svojho pracovného času.

V druhej časti sa spoločne pozrieme na “best practices” z firiem O2 Slovakia či Kia Motors Slovakia.

Nasledovať bude krátka pauza na kávu, po ktorej sa účastníci presunú do praktickej časti. Na výber budú mať z dvoch tréningov – prvý je zameraný na mindfulness a lepšiu koncentráciu a bude prebiehať pod vedením psychológa Andreja Jeleníka. V druhom vám ponukne psychologička Zuzana Lazišťanová praktické tipy, ktoré pomôžu predchádzať pocitu vyhorenia.

Viac detailov o programe podujatia.