LGBT Business Forum 2018: Biznis a inakosť

Neskrývať svoju sexuálnu orientáciu a zároveň podnikať – ako to zvládnuť? Ako prekonávať predsudky, podporovať túto komunitu a vytvárať ďalšie podnikateľské príležitosti?

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku spoločne s mimovládnou organizáciou Diversity Pro predstavia na podujatí Biznis a inakosť/LGBTI Business Forum 2018 úspešné podnikateľky a podnikateľov z LGBTI komunity, ktorí sa s nami podelia o svoje životné príbehy. Reč bude o programoch, ktoré týmto ľuďom pomáhajú podnikať. Na tomto fóre sa predstavia aj spoločnosti, ktoré investujú časť svojich príjmov do podpory tejto komunity.

Experti v oblasti diverzity budú hovoriť o dostupných príležitostiach na podporu podnikania a zamestnávania v tomto prostredí. Zástupcovia Európskej komisie predstavia aktivity európskych inštitúcií zamerané na podporu diverzity v EÚ a vysvetlia cezhraničné dôsledky právnych predpisov v oblasti politiky rovnosti a práv LGBTI. Cieľom je oboznámenie sa so súčasnými trendmi a situáciami na pracoviskách a zdôrazniť význam posilňovania a zviditeľňovania LGBTI komunity.

KEDY: 17. októbra, 2018, 12.30 – 17.00hod.

KDE: Európske informačné centrum, Palisády 29, 811 06 Bratislava

Registrovať sa môžete na tomto linku 

LGBTI Business Forum 2018 – Biznis a inakosť sa koná pod záštitou Věry Jourovej, eurokomisárky pre spravodlivosť, spotrebiteľov a rodovú rovnosť.